Warzymice – tutaj niebawem powstanie nowe osiedle

Nadszedł ten dzień, który wiadomo bylo, że kiedyś nadejdzie.

Po dobrze przepracowanym dniu wracałem – jak co dzień – z biura do domu. Przedostatni zakret w lewo i już zaraz skręcę na osiedle, by w domu zająć się odpoczynkiem. Ale, ale … coś przykuło nagle moją uwagę! Coś, czego nie bylo, gdy jechałem tędy rano.

Robotnicy akurat uwijali się, kończąc swoją robotę, a nad nimi dumnie stał, świeżo wbetonowany, gigantyczny, billboard reklamowy. Osz, k…urde, pomyślałem. Znowu jakiś koszmarek z reklamami. To juz nawet przy wiejskiej drodze muszą stać reklamy? Rzeczywistość okazała się jednak jeszcze brutalniejsza. Billboard zostal już wytapetowany treścią reklamową i oznajmiał dumnie: Tutaj niebawem powstanie nowe osiedle!

Osz, k… (tym razem już szpetnie przekląłem w myślach). A bylo tak pięknie. Łąka, zieleń, przestrzeń. Wszystko co potrzebne, by złapać trochę powietrza i przestrzeni. Ta swoboda potrzebna człowiekowi do życia, której w mieście brak. Dookoła stanęło w ostatnich latach kilka nowych osiedli, a to był ostatni kawałek wolej ziemi. Już nie!

Codziennie uroczy billboard mi o tym przypomina. Postanowiłem więc zapamiętać to miejsce takim, jakim było przez lata. Oto kilka zdjęć, których za chwilę już bym nie zrobił.

Ponownie zdjęcia z telefonu, z lekką obróbką w programiku, w telefonie.


Ważne dla mnie!

Wystaw artykułowi dobrą ocenę (5 gwiazdek mile widziane 😀 )!
Poniżej znajdują się ikony, dzięki którym łatwo możesz udostępnić artykuł, a na górze strony przycisk do polubienia profilu na Facebook-u. ZRÓB TO proszę! Blog żyje z odwiedzin i dzięki temu ma szansę się rozwijać. To nic nie kosztuje, a dla mnie jest bardzo ważne. Z góry dziękuję!

Pozdrawiam
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *