Kontakt

Mam na imię Jacek.
W podróżowaniu jest jedna rzecz, której szczerze nie lubię: poszukiwanie miejsca do parkowania.
Nie wiem co w tym jest, ale nic mnie tak nie wkurza, jak bezsensowna strata czasu na krążenie po mieście, celem zaparkowania samochodu. No po prostu już sama myśl na ten temat podnosi mi ciśnienie.
Zakładam, że jest nas więcej (takich co nie lubią tracić czasu na parkowanie), więc w moich relacjach zawsze znajdziesz szczegółowe współrzędne miejsc postojowych oraz wiele innych konkretnych i cennych informacji, które ułatwią ci beztroskie zwiedzanie.
Nieco mniej czasu poświęcam na opisywanie: o której wstałem rano, co zjadłem na śniadanie, i z której strony powiał lekki wietrzyk, gdy wyszedłem rano na ulicę …
Jeżeli potrzebujesz konkretów, to to jest dobry adres!

Zanim do mnie napiszesz

1. Nie udzielam indywidualnych porad telefonicznych ani mailowych

Bloga odwiedza i czyta codziennie kilka tysięcy osób (miesięcznie jest to ponad 100 tysięcy czytelników). Prowadzę go hobbystycznie (w wolnym czasie), a oprócz tego normalnie pracuję. Nie jestem w stanie odpowiadać na wątpliwości i konsultować przebiegu indywidualnych wyjazdów. Ogromną większość odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w przygotowanych przeze mnie przewodnikach. Powstały po to by ułatwić ci organizację wyjazdu. Wątpliwości, na które nie ma odpowiedzi na blogu musisz rozwiązać samodzielnie.

2. Nie prowadzę aktywności jako przewodnik

Często dostaję zapytania: czy mam wolny termin w dniach … i mógłbym w tym czasie być przewodnikiem np. po wyspie.
Odpowiadam: nie prowadzę działalności jako przewodnik w terenie. Nie pośredniczę też w bezpośrednim polecaniu takich usług. Nie mam szerokich kontaktów u przewodników, ponieważ wyjazdy organizuję samodzielnie i nie korzystam z tego rodzaju usług.

3. Nie sprzedaję przewodników

Cześć z czytelników nie ma czasu czytać wpisów na blogu i chciałaby kupić przewodnik w formie pliku PDF. Niestety nie sprzedaję przewodników w takiej formie. Przygotowane przeze mnie treści są dostępne tylko w formie bloga online, bezpłatnie.

Formularz kontaktowy: