www.gancarczyk.com
g a l e r i a   f o t o g r a f i i 


english version
 


Multidiaporama 2008 - wyniki z jednego miasta
Warszawa - wyniki przeglądu

Od organizatorów przeglądu lokalnego:

Podczas XI Ogólnopolskich Warsztatów Fotograficznych zorganizowanych przez Fotoklub RP i Fundację Fotografia dla Przyszłości zostały przedstawione diaporamy konkursowe.

Dnia 08 lipca 2008 r. zostały przedstawione uczestnikom warsztatów, diaporamy z działu ogólnego DOG.

W ocenie diaporam udział wzięło 28 osób.

1. Małgorzata Dołowska - Warszawa
2. Mieczysław Cybulski - Warszawa
3. Janusz Pysiak - Płock
4. Jerzy Kucharski - Dęblin
5. Arletta Mierzwiak - Warszawa
6. Paweł Gawroński - Warszawa
7. Dominika Zając - Warszawa
8. Tadeusz Wijata - Łódź
9. Tyszka Tadeusz - Zalesie Górne
10. Antoni Rut - Poznań
11. Michał Radochoński - Warszawa
12. Konrad Piszczatowski - Warszawa
13. Jerzy Cierpicki - Ełk
14. Kazimierz Jankowski - Białystok
15. Paweł Dubicki - Warszawa
16. Stanisław Fitak - Warszawa
17. Martyna Książek - Warszawa
18. Sebastian Zagrodzki - Warszawa
19. Beata Kaczor - Warszawa
20. Katarzyna Grabowska - Łódź
21. Artur Zakrzewski - Warszawa
22. Robert Dejtrowski - Maciejowice
23. Jakub Hajduk - Warszawa
24. Regina Maślankowska - Płock
25. Bohdan Sowilski - Warszawa
26. Małgorzata Dadas - Warszawa
27. Waldemar Dadas - Warszawa
28. Wiesław Warchoł - Radom

Obejrzano 26 diaporam.
Diaporama "Sito mych myśli" posiadała błąd - nie udało się otworzyć.

Zgodnie z regulaminem konkursu, diaporamy "Piosenka o hałdzie" i "Górnicy" otrzymują 1 pkt, ponieważ autor diaporam reprezentuje miasto w którym odbywał się przegląd.

Kategoria Ogólna
1 miejsce Jacek Zaim - "Magia tańca" 100 punktów
2 miejsce Tomasz Lazar - "Lekcja baletu" 90 punktów
3 miejsce Aleksander Prugar - "Piosenka o hałdzie" 1 punktów
4 miejsce Jacek Gancarczyk - "Dziura" 70 punktów
5 miejsce Aleksander Prugar - "Górnicy" 1 punktów
6 miejsce Artur Magdziarz - "VI strefa" 50 punktów
7 miejsce Marcin Bublewicz - "Retrospekcje" 40 punktów
8 miejsce Wiesław Jaskulski - "Faza" 30 punktów
9 miejsce Hubert Stojanowski - "Para(nie)normalni" 20 punktów
10 miejsce Paweł Wroński - "Industria 389" 10 punktów
nie przyznano Beata Bogusławska - "Kupały Dzień" 1 punktów
nie przyznano Grzegorz Bożek - "Gdzie mieszka Bóg" 1 punktów
nie przyznano Cezary Dubiel - "Autoportret" 1 punktów
nie przyznano Sławomir Fiebig - "Przewodniki warszawskie" 1 punktów
nie przyznano Grupa Być Morże  - "Ostatnie życzenie" 1 punktów
nie przyznano Elżbieta Chojnacka, Beata Bogusławska  - "Victory" 1 punktów
nie przyznano Aleksander Kocieniewski - "Bravio delle Botti" 1 punktów
nie przyznano Irek Kowal - "Miasto utrapienia" 1 punktów
nie przyznano Krzysztof Kowalczyk - "The Tall Ship\'s Races 2007 w Szczecinie" 1 punktów
nie przyznano Marek Kuderko - "Zawód jak inne" 1 punktów
nie przyznano Dorota Kycia - "Korsyka - Marzenie o niepodległości" 1 punktów
nie przyznano Grzegorz Matoryn - "Adriatic Sea" 1 punktów
nie przyznano Mariusz Mazur - "Ecce homo" 1 punktów
nie przyznano Marek Stanisławczyk - "Czas przemijania" 1 punktów
nie przyznano Jan Wierzbicki - "Solaryzacje" 1 punktów
nie przyznano Jacek Zaim - "Mała" 1 punktów

Kategoria Przyrodnicza
1 miejsce Tomasz Ogrodowczyk - "Pieśń o wiośnie" 100 punktów
2 miejsce Andrzej Waligóra - "Konary - Antydiaporama" 90 punktów
3 miejsce Cezary Dubiel - "... a życie toczy się dalej ..." 80 punktów
4 miejsce Beata Bogusławska - "Safari oczami Masi" 70 punktów
5 miejsce Jacek Brożek - "Przebudzenie" 60 punktów
6 miejsce Marcin Stefańczyk - "Poruszenie nad wodą" 50 punktów
7 miejsce Mariusz Pomaski - "Modlitwa o ocalenie" 40 punktów
8 miejsce Marcin Kurbiel - "Historia Piękna Spojrzenia-Portret Moraw" 30 punktów
9 miejsce Jerzy Grzesiak - "Puszta" 20 punktów
10 miejsce Marcin Bublewicz - "Echoprojekt" 10 punktów
   2458623
wszystkie prawa zastrzeżone (c)
kopiowanie bez zezwolenia ZABRONIONE