www.gancarczyk.com
g a l e r i a   f o t o g r a f i i 


english version
 


Multidiaporama 2006 - wyniki z jednego miasta
Kraków - wyniki przeglądu

Kategoria Ogólna
1 miejsce Formacja Fotograficzna Lanskapiści  - "Tajemnica i melancholia ulicy..." 1000 punktów
2 miejsce Mariusz Mazur - "Mój mikrokosmos" 900 punktów
3 miejsce Mariusz Mazur - "Notatki intymne" 800 punktów
4 miejsce Ireneusz Graff - "Dead or alive" 700 punktów
5 miejsce Michał Barański - "Wejdź na starówkę" 600 punktów
6 miejsce Marek Grum - "e viva loko 2006 " 500 punktów
7 miejsce Monika Wilczyńska - "Kołysanka" 400 punktów
8 miejsce Ania Szulakiewicz - "Telefon" 300 punktów
9 miejsce Wojciech Zborowski - "Anioły" 200 punktów
10 miejsce Marek Grum - "235" 100 punktów
11 miejsce Artur Kozłowski - "La’emocja" 90 punktów
12 miejsce Beata Bogusławska - "Moje ostatnie wakacje" 80 punktów
13 miejsce Katarzyna Antoniak - "Moje miasto" 70 punktów
14 miejsce Monika Oszczypała - "Untitled" 60 punktów
15 miejsce Beata Bogusławska - "Wyznanie" 50 punktów
16 miejsce Lech Szymanowski - "Tryptyk Prowincjonany, Cz. 1. Wapno" 40 punktów
17 miejsce Sławomir Fiebig - "Zatrzymane zmiany" 40 punktów
18 miejsce Wiesław Jaskulski - "Kukła" 40 punktów
19 miejsce Malwina Jarosz - "Takim mnie uczyniłeś" 40 punktów
20 miejsce Bożena Michałowska - "Takie lato" 5 punktów
nie przyznano Katarzyna Antoniak - "Oferta" 1 punktów
nie przyznano Katarzyna Antoniak - "Palcem po szybie " 1 punktów
nie przyznano Katarzyna Antoniak - "Bajka" 1 punktów
nie przyznano Beata Bogusławska - "Słowo" 1 punktów
nie przyznano Beata Bogusławska - "Dance" 1 punktów
nie przyznano Beata Bogusławska - "Skrzypek" 1 punktów
nie przyznano Beata Bogusławska - "Pomiędzy" 1 punktów
nie przyznano Beata Bogusławska - "Trauma niemowlaka" 1 punktów
nie przyznano Dominik Dubiel - "Industrial" 1 punktów
nie przyznano Dagmara Ekiert - "Duende" 1 punktów
nie przyznano Edward Grzegorz Funke - "Dom" 1 punktów
nie przyznano Andrzej Furs - "Choinka" 1 punktów
nie przyznano Ireneusz Graff - "Bractwo ognia" 1 punktów
nie przyznano Teresa Grzelczyk - "Sztuka spadania" 1 punktów
nie przyznano Dominik Hajduk - "Climb" 1 punktów
nie przyznano Paulina Janowska - "Kanibalizm czerni" 1 punktów
nie przyznano Malwina Jarosz - "Pierwsza podróż Vi laman" 1 punktów
nie przyznano Anna Kalinowska - "Podgląduję Cię" 1 punktów
nie przyznano Dominika Kaszucka - "Bez słów" 1 punktów
nie przyznano Łukasz Kilar - "Cmentarz żydowski" 1 punktów
nie przyznano Wojciech Kubicki - "Deszcz w butach" 1 punktów
nie przyznano Leszek Kurpiewski - "Ku Europie" 1 punktów
nie przyznano Bożena Michałowska - "Chłopaki z Dziadowa" 1 punktów
nie przyznano Andrzej Rogalski - "Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Kiełczynie" 1 punktów
nie przyznano Krystian Siniarski - "Album Bogumiły" 1 punktów
nie przyznano Maciej Skrzypiński - "Voices" 1 punktów
nie przyznano Marek Stanisławczyk - "Czesława, świat muzyki zaczarowany" 1 punktów
nie przyznano Marek Stanisławczyk - "Fotografia, mój świat, moja pasja" 1 punktów
nie przyznano Marek Stanisławczyk - "Mój nieśmiertelny" 1 punktów
nie przyznano Ania Szulakiewicz - "Buty" 1 punktów
nie przyznano Ania Szulakiewicz - "Wolność czy dzieciństwo" 1 punktów
nie przyznano Lech Szymanowski - "Tryptyk Prowincjonalny, Cz. 2, Notatki z prowincji. Antyfotografie. " 1 punktów
nie przyznano Lech Szymanowski - "Tryptyk Prowincjonalny. Cz. 3, Co się stało Z Magdą K." 1 punktów
nie przyznano Katarzyna Włudyka - "Lorelei" 1 punktów
nie przyznano Krzysztof Żarkowski - "Pokrzywianka" 1 punktów
nie przyznano Krzysztof Żarkowski - "W pewną stronę" 1 punktów
nie przyznano Krzysztof Żarkowski - "Dzień" 1 punktów
nie przyznano Joanna Żmuda - "Wolność" 1 punktów

Kategoria Przyrodnicza
1 miejsce Jacek Gancarczyk - "Oblicza Bałtyku" 1000 punktów
2 miejsce Marcin Nawrocki - "Fotoimpresje" 900 punktów
3 miejsce Edward Grzegorz Funke - "Plaża Gauera" 800 punktów
4 miejsce Anna Jędra-Wojciechowska - "Ballada o kwiatach" 700 punktów
5 miejsce Andrzej Waligóra - "brrrr" 600 punktów
6 miejsce Jacek Wnuk - "Magiczne Karpaty" 500 punktów
7 miejsce Tomasz Ogrodowczyk - "Tajemnice mokradeł" 400 punktów
8 miejsce Tomasz Ogrodowczyk - "W poszukiwaniu harmonii" 300 punktów
9 miejsce Ireneusz Graff - "Hydrograffia" 200 punktów
10 miejsce Ireneusz Graff - "No magic" 100 punktów
11 miejsce Ireneusz Graff - "Przepychanki" 90 punktów
12 miejsce Sławomir Fiebig - "W drzwiach " 80 punktów
13 miejsce Jerzy Grzesiak - "Bory Tucholskie - Latem" 70 punktów
14 miejsce Piotr Węgrzynowicz - "Mewy z wyspy Daikokujima" 60 punktów
15 miejsce Kazimierz Laskowicz - "Stawy Milickie" 50 punktów
16 miejsce Edward Grzegorz Funke - "Lot w nieznane" 40 punktów
17 miejsce Jolanta Szabłowska - "Chwila koloru" 30 punktów
18 miejsce Piotr Węgrzynowicz - "Motyle" 20 punktów
19 miejsce Jolanta Szabłowska - "Impresja pełna wody" 10 punktów
20 miejsce Monika Wilczyńska - "Spacer wśród drzew" 10 punktów
nie przyznano Andrzej Furs - "Bieszczady" 1 punktów
nie przyznano Mateusz Karakuła - "Może być pięknie" 1 punktów
nie przyznano Mirosław Kędra - "Water most wanted" 1 punktów
nie przyznano Andrzej Rogalski - "Blizny" 1 punktów
nie przyznano Jolanta Szabłowska - "Flying in red" 1 punktów
nie przyznano Piotr Węgrzynowicz - "Jump!" 1 punktów
   2425625
wszystkie prawa zastrzeżone (c)
kopiowanie bez zezwolenia ZABRONIONE