www.gancarczyk.com
g a l e r i a   f o t o g r a f i i 


english version
 


Multidiaporama 2006 - wyniki z jednego miasta
Jastrzębie Zdrój - wyniki przeglądu

Kategoria Ogólna
1 miejsce Ireneusz Graff - "Dead or alive" 1000 punktów
2 miejsce Wiesław Jaskulski - "Kukła" 900 punktów
3 miejsce Michał Barański - "Wejdź na starówkę" 800 punktów
4 miejsce Katarzyna Antoniak - "Oferta" 700 punktów
5 miejsce Mariusz Mazur - "Mój mikrokosmos" 600 punktów
6 miejsce Formacja Fotograficzna Lanskapiści  - "Tajemnica i melancholia ulicy..." 500 punktów
7 miejsce Mariusz Mazur - "Notatki intymne" 400 punktów
8 miejsce Ireneusz Graff - "Bractwo ognia" 300 punktów
9 miejsce Beata Bogusławska - "Trauma niemowlaka" 200 punktów
10 miejsce Beata Bogusławska - "Wyznanie" 100 punktów
11 miejsce Edward Grzegorz Funke - "Dom" 90 punktów
12 miejsce Lech Szymanowski - "Tryptyk Prowincjonany, Cz. 1. Wapno" 80 punktów
13 miejsce Beata Bogusławska - "Słowo" 70 punktów
14 miejsce Monika Wilczyńska - "Kołysanka" 60 punktów
15 miejsce Artur Kozłowski - "La’emocja" 50 punktów
16 miejsce Marek Grum - "e viva loko 2006 " 40 punktów
17 miejsce Andrzej Rogalski - "Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Kiełczynie" 30 punktów
18 miejsce Bożena Michałowska - "Takie lato" 20 punktów
19 miejsce Lech Szymanowski - "Tryptyk Prowincjonalny, Cz. 2, Notatki z prowincji. Antyfotografie. " 10 punktów
20 miejsce Lech Szymanowski - "Tryptyk Prowincjonalny. Cz. 3, Co się stało Z Magdą K." 5 punktów
nie przyznano Katarzyna Antoniak - "Bajka" 1 punktów
nie przyznano Katarzyna Antoniak - "Moje miasto" 1 punktów
nie przyznano Katarzyna Antoniak - "Palcem po szybie " 1 punktów
nie przyznano Beata Bogusławska - "Dance" 1 punktów
nie przyznano Beata Bogusławska - "Moje ostatnie wakacje" 1 punktów
nie przyznano Beata Bogusławska - "Pomiędzy" 1 punktów
nie przyznano Beata Bogusławska - "Skrzypek" 1 punktów
nie przyznano Dominik Dubiel - "Industrial" 1 punktów
nie przyznano Dagmara Ekiert - "Duende" 1 punktów
nie przyznano Sławomir Fiebig - "Zatrzymane zmiany" 1 punktów
nie przyznano Andrzej Furs - "Choinka" 1 punktów
nie przyznano Marek Grum - "235" 1 punktów
nie przyznano Teresa Grzelczyk - "Sztuka spadania" 1 punktów
nie przyznano Dominik Hajduk - "Climb" 1 punktów
nie przyznano Paulina Janowska - "Kanibalizm czerni" 1 punktów
nie przyznano Malwina Jarosz - "Pierwsza podróż Vi laman" 1 punktów
nie przyznano Malwina Jarosz - "Takim mnie uczyniłeś" 1 punktów
nie przyznano Anna Kalinowska - "Podgląduję Cię" 1 punktów
nie przyznano Dominika Kaszucka - "Bez słów" 1 punktów
nie przyznano Łukasz Kilar - "Cmentarz żydowski" 1 punktów
nie przyznano Wojciech Kubicki - "Deszcz w butach" 1 punktów
nie przyznano Leszek Kurpiewski - "Ku Europie" 1 punktów
nie przyznano Bożena Michałowska - "Chłopaki z Dziadowa" 1 punktów
nie przyznano Monika Oszczypała - "Untitled" 1 punktów
nie przyznano Krystian Siniarski - "Album Bogumiły" 1 punktów
nie przyznano Maciej Skrzypiński - "Voices" 1 punktów
nie przyznano Marek Stanisławczyk - "Czesława, świat muzyki zaczarowany" 1 punktów
nie przyznano Marek Stanisławczyk - "Fotografia, mój świat, moja pasja" 1 punktów
nie przyznano Marek Stanisławczyk - "Mój nieśmiertelny" 1 punktów
nie przyznano Ania Szulakiewicz - "Buty" 1 punktów
nie przyznano Ania Szulakiewicz - "Telefon" 1 punktów
nie przyznano Ania Szulakiewicz - "Wolność czy dzieciństwo" 1 punktów
nie przyznano Katarzyna Włudyka - "Lorelei" 1 punktów
nie przyznano Wojciech Zborowski - "Anioły" 1 punktów
nie przyznano Krzysztof Żarkowski - "Dzień" 1 punktów
nie przyznano Krzysztof Żarkowski - "Pokrzywianka" 1 punktów
nie przyznano Krzysztof Żarkowski - "W pewną stronę" 1 punktów
nie przyznano Joanna Żmuda - "Wolność" 1 punktów

Kategoria Przyrodnicza
1 miejsce Andrzej Waligóra - "brrrr" 1000 punktów
2 miejsce Jacek Wnuk - "Magiczne Karpaty" 900 punktów
3 miejsce Anna Jędra-Wojciechowska - "Ballada o kwiatach" 800 punktów
4 miejsce Ireneusz Graff - "No magic" 700 punktów
5 miejsce Tomasz Ogrodowczyk - "Tajemnice mokradeł" 600 punktów
6 miejsce Jerzy Grzesiak - "Bory Tucholskie - Latem" 500 punktów
7 miejsce Piotr Węgrzynowicz - "Mewy z wyspy Daikokujima" 400 punktów
8 miejsce Jacek Gancarczyk - "Oblicza Bałtyku" 300 punktów
9 miejsce Marcin Nawrocki - "Fotoimpresje" 200 punktów
10 miejsce Piotr Węgrzynowicz - "Motyle" 100 punktów
11 miejsce Kazimierz Laskowicz - "Stawy Milickie" 90 punktów
12 miejsce Edward Grzegorz Funke - "Lot w nieznane" 80 punktów
13 miejsce Piotr Węgrzynowicz - "Jump!" 70 punktów
14 miejsce Sławomir Fiebig - "W drzwiach " 60 punktów
15 miejsce Tomasz Ogrodowczyk - "W poszukiwaniu harmonii" 50 punktów
16 miejsce Ireneusz Graff - "Przepychanki" 40 punktów
17 miejsce Edward Grzegorz Funke - "Plaża Gauera" 30 punktów
18 miejsce Andrzej Rogalski - "Blizny" 20 punktów
19 miejsce Jolanta Szabłowska - "Impresja pełna wody" 10 punktów
20 miejsce Jolanta Szabłowska - "Chwila koloru" 5 punktów
nie przyznano Andrzej Furs - "Bieszczady" 1 punktów
nie przyznano Ireneusz Graff - "Hydrograffia" 1 punktów
nie przyznano Mateusz Karakuła - "Może być pięknie" 1 punktów
nie przyznano Mirosław Kędra - "Water most wanted" 1 punktów
nie przyznano Jolanta Szabłowska - "Flying in red" 1 punktów
nie przyznano Monika Wilczyńska - "Spacer wśród drzew" 1 punktów
   2458627
wszystkie prawa zastrzeżone (c)
kopiowanie bez zezwolenia ZABRONIONE